Produktová řada Sun Care
  • suncare
  • 7293_web_rucnik_large
  • 6746_web_katalog_large
  • 16601631_1267320440028335_1637067754627551946_o
Produktová řada Sun Care

Na jaře 2016 jsme uvedli na trh unikátní produktovou řadu ESSENS Sun Care, která je určena všem, kteří se chtějí chránit před slunečním zářením nebo dosáhnout kvalitního opálení.

Produkty obsahující extrakt Aloe vera chrání před vznikem kožních onemocnění a vrásek z opálení. Opalovací krémy obsahují filtry proti UVA a UVB záření. Díky svému složení podporují výrobky kvalitní a zdravé opálení a zároveň dodávají pokožce potřebnou hydrataci. Opalovací krémy navíc obsahuji antiadhezivní přísadu, díky ní působí nepřilnavě vůči písku, oděvu a jsou odolné vůči vodě.

Do produktové řady ESSENS Sun Care patří kromě opalovacích krémů s vysokým SPF, gelem před opalováním a mlékem po opalování také unikátní doplněk stravy ESSENS Before Sun Care Tablets – čistě přírodní produkt, který pomáhá připravit pokožku na slunce a zároveň velmi účinně podporuje dosáhnutí bronzového opálení a prodlužuje jeho trvanlivost.

ESSENS Sun Care Set

Pro dosažení optimálních výsledků při slunění, tj. bronzově opálené pleti bez spálení, minimálnímu výskytu vrásek a snížení rizika kožních onemocnění, doporučujeme zakoupit ESSENS Sun Care Set, který obsahuje:

1x Before Sun Care Tablets
1x Before Sun Care Gel
1x Sun Care SPF 30
1x Sun Care SPF 50
1x After Sun Care Milk
1x taška ESSENS Sun Care
1x katalog ESSENS Sun Care

Before Sun Care Tablets a Before Sun Care Gel jsou samostatně neprodejné a je možné je získat pouze díky výhodné sadě Sun Care.

ESSENS Before Sun Care Gel 200 ml
Viskózní gel s Aloe Vera k ošetření pokožky před sluněním je vhodný pro všechny typy pleti, účinně hydratuje a chrání pokožku před alergickými reakcemi a zároveň ji udržuje pružnou. Neobsahuje parabeny.

Použití:
Aplikuje se na pokožku těla před sluněním a před nanesením opalovací krému. Gel se rozetře v dlaních a jemně vetře do pokožky. Ideální je nanášet gel na suchou pokožku. Nechá se důkladně vstřebat.

ESSENS Before Sun Care Tablets - doplněk stravy
Čistě přírodní produkt s obsahem Aloe Vera pomáhá připravit pokožku na slunce a zároveň velmi účinně podporuje dosáhnutí bronzového opálení a prodlužuje jeho trvanlivost. Balení obsahuje 60 tablet.

Dávkování:
3 tablety denně po jídle.
Výrobek neobsahuje cukr, lepek ani laktózu.

ESSENS Sun Care doporučujeme užívat následovně:

1. Before Sun Care Tablets začněte užívat 3 dny před odjezdem na dovolenou, a to v dávkování 3x jednu tabletu po jídle. Zbývající tablety doberte v průběhu dovolené. Tablety byly vyvinuty tak, aby doplnily lidský organismus o suroviny, které vytváří hnědý pigment. Obsahují řadu aminokyselin, především L-tyrosin, který funguje jako „urychlovač“ opalování, dále obsahují řasu spirulinu, jež je bohatá na karotenoidy (červenooranžové barvivo), díky nimž vydrží pokožka déle opálená a lesklá. Karotenoidy
mají zároveň pozitivní vliv na imunitní systém, který může být nadměrným pobytem na slunci oslabený.

2. Před aplikací opalovacího krému naneste na pokožku Before Sun Care Gel
. Ten na pokožce vytvoří podklad, na kterém opalovací krém velmi dobře drží, bude se lépe roztírat a dojde tak k rovnoměrné ochraně pomocí UV filtrů. Before Sun Care Gel navíc obsahuje panthenol a thalitan, které stimulují kůži k tvorbě vitaminu D a melaninu – hnědého pigmentu.

3. 15 minut po aplikaci Before Sun Care Gel je vhodná doba k nanesení Sun Care SPF 30 či Sun Care SPF 50 na pokožku
. Ochranný faktor se obvykle volí dle typu pokožky a intenzity slunečního záření, kterému bude vystavena. Obecně platí, že počet minut uvedených u vašeho fototypu se násobí počtem SPF. Výsledné číslo by mělo odpovídat počtu minut, které je možné trávit na slunci bez rizika spálení. Opalovací krémy ESSENS Sun Care obsahují účinnou ochranu proti UVA i UVB záření. Dále obsahují thalitan, který urychluje zhnědnutí kůže.

4. Večer po opalování naneste na pokožku tělové mléko After Sun Care Milk, které slouží k regeneraci pokožky, snižuje její zarudnutí a dodává ji velmi potřebnou hydrataci, čímž prodlužuje opálení.