Klikni si pro slevy 40%
  • lactoferrin
  • 6746_web_katalog_large
  • 16601631_1267320440028335_1637067754627551946_o
Produktová řada Lactoferrin

Exkluzivní produktová řada ESSENS Lactoferrin vznikla na základě myšlenky PharmDr. Milana Krajíčka, mezinárodně uznávaného experta a farmaceuta, představit světu čistě přírodní produkty s tak obrovským pozitivním vlivem na lidský organismus.

Jde o převratné produkty, který díky svým vlastnostem, ale i technologii zpracování, vysoce převyšují obdobné produkty s přídavkem Lactoferrinu.

ESSENS LACTOFERRIN JE TOTIŽ ZÍSKÁVANÝ ZÁSADNĚ Z ČERSTVÉHO BOVINNÍHO MLÉKA. Lactoferrin používaný v nejrůznějších produktech jiných společností, se zpracovává ze syrovátky - odpadního materiálu vznikajícího při mlékárenské výrobě. Avšak při srovnání s Lactoferrinem získaného z mléka, dosahuje Lactoferrin ze syrovátky maximálně 20% kvality. Samotný proces izolace z mléka u námi používaného Lactoferrinu probíhá speciálními technologickými postupy tak, aby u něj nedošlo k žádnému poškození a byly zachovány veškeré jeho výjimečné hodnoty.

Lactoferrin je multifunkční protein z rodiny transferinů (přenašeč stopových prvků v krvi, jako jsou např. železo, měď a zinek), který se přirozeně vyskytuje v lidském těle, je zastoupen v exokrinních sekretech a především v krevní plazmě a bílých krvinkách. Lactoferrin je v malém množství obsažen ve VŠECH tělních tekutinách, je totiž součástí VROZENÉ imunity.

Na trh tak byly uvedeny dva exkluzivní produkty, a to ESSENS Lactoferrin Tablets a ESSENS Lactoferrin Unguentum.

Lactoferrin
Jde o převratný produkt
Co je Lactoferrin?
Lactoferrin je multifunkční protein z rodiny transferinů (přenašeč stopových prvků v krvi, jako jsou např. železo, měď a zinek), který se přirozeně vyskytuje v lidském těle, je zastoupen v exokrinních sekretech a především v krevní plazmě a bílých krvinkách. Lactoferrin je v malém množství obsažen ve VŠECH tělních tekutinách, je totiž součástí VROZENÉ imunity. Protože je lidskému tělu vlastní, umí jej rozpoznat a akceptovat bez reakcí. Navíc na něj doposud nevznikla rezistence, díky čemuž je neustále účinný pro každého z nás bez rozdílu pohlaví i věku.
ESSENS Lactoferrin Tablets mají fortifikovaný imunostimulační efekt! Tzn., že se běžně velmi nízká koncentrace Lactoferrinu v lidském těle mnohonásobně zvýší a dochází tak k mohutnému POSÍLENÍ IMUNITNÍHO SYSTÉMU.

ESSENS Lactoferrin Tablets neobsahují žádné chemické látky a vyznačují se těmito vlastnostmi: antimikrobiální (působí proti mikroorganismům), antibakteriální (působí proti bakteriím), antivirální (působí proti virům), antifungální (působí proti houbám), antioxidační (chrání organismus proti škodlivým účinkům chemických látek, s nimiž se člověk denně setkává), působí proti parazitům, působí proti rakovinotvorným buňkám, ochraňuje před nebezpečným zářením a má protizánětlivý účinek.

Proč je doplněk stravy ESSENS Lactoferrin Tablets výjimečný?
Lactoferrin se skládá ze 700 aminokyselin. Lactoferrin v produktech ESSENS je získaný
z bovinního mléka, protože je nejvíce podobné tomu lidskému a při srovnávacích testech má STEJNOU účinnost. Lidský a bovinní Lactoferrin se liší jen ve 2 aminokyselinách, přitom u jednotlivých lidí se může lišit až v 8 aminokyselinách! Velmi významným parametrem je tzv. nativita Lactoferrinu (nativní je nezničený teplem, enzymy ani chemikáliemi při zpracování). Proto klademe důraz na to, aby byl Lactoferrin zpracován špičkovou technologií z čerstvého mléka a nikoliv ze syrovátky, která je odpadní látkou v mlékárenské výrobě. Dalším důležitým faktorem pro vysokou kvalitu Lactoferrinu je stupeň saturace (nasycení) železem (ale i mědí či zinkem), a to z důvodu optimální regulace a udržování stálé hladiny těchto stopových prvků v těle. Za normálních okolností kolísá saturace Lactoferrinu mezi 10 - 30 %. Pokud je Lactoferrin nasycenější železem na více než 80 %, jeho antimikrobiální a protizánětlivá účinnost se podstatně snižuje. Náš Lactoferrin prochází přísnou kontrolou saturace železem a jeho hodnota je pouhých 23 %, tedy velmi nízká. Molekula Lactoferrinu má další obrovskou přednost v tom, že je stabilnější proti kyselinám a enzymům. Jakékoliv záněty v těle totiž doprovází okyselení zanícené tkáně a mnoho aktivních látek (např. antibiotika) v tomto prostředí ztrácí svoji účinnost. Lactoferrin je však i uvnitř sekretu STÁLE AKTIVNÍ A ÚČINNÝ.
Dlouholetý výzkum prokázal, že doplněním Lactoferrinu o speciální vazbu jodu a selenu jsou významně zlepšeny terapeutické vlastnosti výsledného produktu. Jod i selen jsou důležité pro správnou funkci imunitního systému, regulují činnost štítné žlázy a chrání buňky proti volným radikálům kyslíku. Extrakt plodu višně obsahuje přírodní vodorozpustná glykosidická barviva (díky nim má ovoce červenou a modrofialovou barvu) a obsahuje různou strukturu aglykonu (pelargonidin, kyanidin, delfinidin, peonidin, petunidin a malvidin), které jsou velmi účinné při udržování dobré kondice organismu.
ESSENS Lactoferrin Tablets jsou vytvořeny speciální technologií SOFT tabletting.
Jde o speciální postup výroby, kdy NEDOCHÁZÍ k denaturaci a tím snížení aktivity Lactoferrinu.
TUTO TECHNOLOGII PŘI ZPRACOVÁNÍ LACTOFERRINU NEPOUŽÍVÁ ŽÁDNÁ JINÁ SPOLEČNOST NA SVĚTĚ!