UNIKÁTNÍ DOPLŇKY STRAVY "HOME PHARMACY " EssenS
  • 15972800_1239613089465737_7941739092721338576_o
  • 12036729_904217056338677_8149590665981584481_n
  • 12003167_901437163283333_5580917859539495750_n
  • 11041534_830733957020321_5706184868945384652_n
  • 6746_web_katalog_large
  • 16601631_1267320440028335_1637067754627551946_o
DOPLŇTE SVOJI PŘÍRODNÍ LÉKÁRNU ZCELE UNIKÁTNÍMI DOPLŇKY STRAVY HOME PHARMACY

Hi-tech výroba

Novou produktovou řadu představila společnost ESSENS světovému trhu v létě 2014.
  • špičkové a revoluční technické řešení, které je při zpracování využito, zaručuje jedinečnost těchto doplňků stravy.
  • Součástí složité technologie výroby je mikronizace – způsob, kterým se u léčiv, přírodních látek, vitamínů a minerálních látek zvyšuje jejich biologická dostupnost. Jde o zmenšování použitých surovin na částice velikostí mikrometrů a díky tomu má výsledná látka větší povrch, který vytváří předpoklady pro zlepšení a zrychlení jejího rozpuštění v organismu a tím i dosažení lepší účinnosti.
  • Další využitou technologií je inhibice enzymů - proces, při kterém dochází ke snížení aktivity enzymů. U produktů Home Pharmacy je tomu dosáhnuto za použití přírodních látek kurkuminu a pepře.
  • Unikátní technologií, která se díky produktům ESSENS Home Pharmacy poprvé objevuje na světovém trhu, je vícevrstvé potahování. Díky postupnému nanášení několika vrstev s obsahem aktivních látek a díky jejich správnému časování rozpouštění bylo dosáhnuto převratných účinků.
PRODUKTOVÁ ŘADA HOME PHARMACY

Slim´SS, jež obsahuje standardizované rostlinné extrakty ve vhodném poměru, a to extrakt ze zeleného čaje a extrakt černého pepře. Díky svému složení Slim’SS ideálně přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti.

Záhy poté byl zahájen prodej Slim’SS vit - komplex vitaminů A, D, E, K v jedné tabletě, které se doporučují doplnit při pravidelném užívání Slim´SS, a to již od druhého měsíce užívání

Flow´EN obsahující standardizované rostlinné extrakty ve vhodném poměru, tj. extrakt ze semene jírovce maďalu (kaštanu Aesculus hippocastanum) a extrakt černého pepře. Flow’EN je ideální pomocník pro ochranu cévního systému a výrazně přispívá ke snížení pocitu těžkých nohou.

Head´ES Ten obsahuje koenzym Q10 ve vhodné kombinaci se standardizovanými rostlinnými extrakty a B vitaminy a významnou měrou přispívá k normální psychické činnosti a snížení míry únavy a vyčerpání.

V roce 2015 se produktová řada ESSENS Home Pharmacy rozrostla o tři nové produkty.

Hard’EN obsahuje ve vhodném poměru účinnou kombinaci čtyř látek, a to extrakt zeleného čaje s katechiny, aminokyseliny L-ornitin a L-citrulin a extrakt černého pepře. Svým složením jde o jedinečný čistě přírodní produkt na podporu mužské erekce.

ES’Leep čistě přírodní produkt na podporu kvalitního spánku Ten obsahuje účinnou kombinaci pěti látek, a to extrakt šištice chmele otáčivého, extrakt plodů višně obecné, inositol, extrakt černého pepře a chrom.

Clea’NS vyroben na základě požadavků z řad členů Klubu ESSENS. Clea’NS obsahuje účinnou kombinaci čtyř látek, zejména extrakt z kůry šácholanu lékařského, enzym - proteázu z Aspergillus oryzae, extrakt černého pepře a vitamin A. Jedinečné složení tak ideálně působí jako čistě přírodní antiparazitikum.

I v následujícím období se bude tato produktová řada postupně rozšiřovat o nové výrobky.

REVOLUČNÍ NOVINKA 2017 "DETOX "

Detox set

Co je to detoxikace organismu?
Detoxikace organismu je proces, kdy se lidské tělo zbavuje škodlivých účinků toxických látek a jedovatých zplodin, které organismu škodí. Mezi toxické látky patří například kouř z cigaret, komínů, výfuků, pesticidy, těžké kovy, škodlivé nátěry, nevhodné kosmetické přípravky, toxiny v nápojích a potravě, toxická léčiva, změkčovadla plastů, hormony a mnoho dalších.
Přestože má lidský organismus schopnost většinu toxických látek vyloučit, je přínosné mu čas od času vhodným způsobem pomoci odstranit škodlivé produkty metabolismu, pročistit krev a posílit detoxikační orgány, mezi něž patří játra, plíce, střeva, ledviny i kůže.

Proč je detoxikace organismu důležitá?

Každé roční období s sebou přináší jinou míru zátěže pro naše tělo, obzvláště v zimě dochází k největšímu
zaplavování organismu toxiny. Lidský organismus je po zimě oslaben a strádá též nedostatkem pohybu a slunce. Významně oslabena je i pokožka, která je v zimním období citlivá na změny teplot a rychle se vysušuje.
Detoxikace organismu pomáhá zlepšit obranyschopnost, odstranit únavu, pročistit játra i další vnitřní orgány. Pomáhá zlepšit chronická onemocnění, jako jsou bolesti zad a kloubů, zmírnit gynekologické problémy, migrény a bolesti hlavy. Přispívá k upravení trávení a vyprazdňování, pomáhá při výskytu kožních onemocnění, jako jsou ekzémy a lupénka. Celkově podporuje metabolismus, imunitní i nervový systém a přináší tělu úlevu.

Tříměsíční detoxikační kúra ESSENS Detox
je sestavena ze sedmi produktů:
1x ES’Pure Start, 2x ES’Pure, 3x Flow´EN a 1x Clea´NS

ESSENS ES´Pure Start (30 tablet)
Široké přírodní spektrum B vitaminů z pivovarských kvasnic příznivě ovlivňuje energetický metabolismus, imunitní i nervový systém, psychické funkce i funkci srdce, má vliv na snížení únavy a vyčerpání.
Užívání ES’Pure Start v prvním měsíci detoxikace zefektivní význam užívání ES’Pure po zbývající čas očistné kúry.

ESSENS ES’Pure (30 tablet)
Jedinečný poměr a kombinace hořčíku, aminokyseliny taurin a vitaminů B6 a B9 má blahodárný vliv na regeneraci jater. Vitaminy B pozitivně ovlivňují funkci imunitního i nervového systému, zároveň přispívají k zachování optimálních psychických funkcí a ke snížení únavy a vyčerpání.
ESSENS ES’Pure je prodejný i samostatně: 

ESSENS Flow´EN (30 tablet)
Extrakt kaštanu zvyšuje odolnost vlásečnic a zlepšuje žilní tonus, současně působí protizánětlivě a urychluje vstřebávání otoků. Zlepšuje průtok krve v cévách, urychluje vstřebávání krevních podlitin a modřin. Vitamin C je nezbytný k životu a udržení tělesného zdraví, má důležitou roli při tvorbě kolagenu, který je důležitý pro normální funkci krevních cév.

ESSENS Clea’NS (30 tablet)
Extrakt z kůry šácholanu lékařského přispívá k normální funkci střevního traktu, má příznivé účinky na vylučování parazitů. Proteáza (proteolytický enzym) napadá potenciální parazity a zabraňuje tvorbě toxických látek v organismu. Vitamin A přispívá k udržení normálního stavu sliznic včetně střevního traktu.

Doporučené užívání detoxikační kúry ESSENS Detox:
1. měsíc
Flow´EN (1 tbl večer) + Clea´NS (1 tbl během dne) + ES´Pure Start (1 tbl večer)
2. měsíc
Flow´EN (1 tbl večer) + ES´Pure (1 tbl večer)
3. měsíc
Flow´EN (1 tbl večer) + ES´Pure (1 tbl večer)